Zaduszki Muzyczne z Żukami…
Zaduszki Muzyczne z Żukami i Joachimem Perlikiem – zdjęcia
W ubiegły piątek (16.10.2020) na scenie Tucholskiego Ośrodka Kultury wystąpił zespół Żuki wraz z Joachimem Perlikem. To wszystko w ramach Zaduszek Muzycznych, które stały się już swoistą tradycją. Podczas tegorocznego koncertu zatytułowanego „Gdy wszyscy wielcy już przestali grać…” zabrzmiały utwory takich gwiazd jak: The Beatles – Lennon, Harrison, Freddie Mercury, Klenczon,…
Czytaj więcej
UWAGA! Spektakl „Niedźwiedź i…
UWAGA! Spektakl „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?” odwołany
Z przykrością informujemy, że spektakl „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?”, zaplanowany na piątek 23 października 2020r. zostaje odwołany z powodu pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej.
Czytaj więcej
UWAGA! Zajęcia baletowe odwołane
UWAGA! Zajęcia baletowe odwołane
W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju zajęcia baletowe odbywające się w soboty w Tucholskim Ośrodku Kultury zostają odwołane dla wszystkich grup wiekowych. O ponownym rozpoczęciu zajęć baletowych będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz facebooku. Informacja ważna do odwołania.
Czytaj więcej
WDK: Tak biesiadowali w…
WDK: Tak biesiadowali w Klubie „Promyk”
W środę 7 października 2020 r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Raciążu odbyło się jesienne biesiadowanie w Klubie Seniora „Promyk”. Poniżej fotorelacja oraz nagranie z wydarzenia. https://www.toktuchola.pl/wp-content/uploads/2020/10/20201006_171127_02.mp4  …
Czytaj więcej
UWAGA! Informacja dla Seniorów
UWAGA! Informacja dla Seniorów
W związku ze wzrostem ilości zachorowań w kraju na COVID-19 Tucholski Ośrodek Kultury zawiesza do odwołania spotkania: Chóru Radosna Jesień (TOK) Klubu Seniora Jesień (TOK) Zespołu Wokalnego Kasztelanki (WDK Raciąż) Klubu Seniora Promyk (WDK Raciąż).
Czytaj więcej
Facebook Youtube Instagram