Wystawy

Wystawy w TOK organizowane są średnio co miesiąc, a wernisaże odbywają się w piątki (choć zdarzają się wyjątki). W sali wystaw prezentowane zostają m.in. obrazy, rękodzieła, rzeźby oraz fotografie autorstwa artystów lokalnych, jak i spoza regionu. Ekspozycje można zwiedzać w godzinach otwarcia Tucholskiego Ośrodka Kultury, tj. 08:00-16:00.
Wszelkie pytania odnośnie wystaw, należy kierować na e-mail: wystawy@toktuchola.pl

Trwająca wystawa:

Zapraszamy na wystawę prac z Międzynarodowego Pleneru Malarskiego 2018 w Brdzie, którą można oglądać w sali wystaw TOK  w terminie 4-26 października 2018 r.
Międzynarodowy Plener Malarski im. Leona Wyczółkowskiego w Brdzie organizowany jest rokrocznie (od 2012 r.) przez tucholskie Stowarzyszenie „Via Natura” oraz Ośrodek „Zielony Wiatr”, a jego gospodarzami są  Prezes Stowarzyszenia „Via Natura”, Halina Janowska-Giłka i Senator Rzeczpospolitej Polskiej, Andrzej Kobiak. Wydarzenie to zostało objęte także patronatem honorowym Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotra Całbeckiego i współfinansowane jest ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Facebook Youtube Instagram