Ferie zimowe z TOK…
Ferie zimowe z TOK (22.02.2024 r.)
W przedostatni dzień ferii zimowych z TOK dzieci obejrzały film animowany i zaśpiewały swoje ulubione piosenki podczas karaoke. Galeria zdjęć.
Czytaj więcej
Ferie zimowe z TOK…
Ferie zimowe z TOK (21.02.2024 r.)
Podczas czwartego dnia ferii zimowych z TOK uczestnicy obejrzeli film animowany oraz wzięli udział w balu przebierańców. Podczas imprezy odbyło się wiele konkursów i zabaw, a dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Galeria zdjęć poniżej.
Czytaj więcej
KINO SOKÓŁ: repertuar na…
KINO SOKÓŁ: repertuar na marzec 2024 r.
1 i 4 MARCA 16:00 SAMI SWOI. POCZĄTEK, 2D, od 13 lat 19:00 SAMI SWOI. POCZĄTEK, 2D, od 13 lat 2 i 3 MARCA 13:00 EMMA I CZARNY JAGUAR, 2D, od 7 lat 16:00 WANDEA. ZWYCIĘSTWO ALBO ŚMIERĆ, 2D, lektor, od 15 lat 18:30 SAMI SWOI. POCZĄTEK,…
Czytaj więcej
Już w najbliższy piątek…
Już w najbliższy piątek wyjątkowy koncert i… wyjątkowa akcja
Kochani Melomani Niezwykły artysta zawita 23 lutego do stolicy Borów Tucholskich. Leo Pik zagra swoje autorskie utwory, które znajdą się na planowanej przez niego płycie. Na wydarzenie pod nazwą Leo Pik Akustycznie „Powoli wzrastam” zapraszamy o godz. 18:00. To jednak nie wszystko… Ten klimatyczny koncert będzie…
Czytaj więcej
Ferie zimowe z TOK…
Ferie zimowe z TOK (20.02.2024 r.)
W drugim dniu ferii zimowych z TOK dzieci obejrzały film animowany, a podczas zajęć plastycznych wykonały techniką kolaż własne interpretacje słynnych portretów. Galeria zdjęć.
Czytaj więcej
Ferie zimowe z TOK…
Ferie zimowe z TOK (19.02.2024 r.)
Podczas pierwszego dnia ferii zimowych z TOK dzieci obejrzały film i brały udział w spotkaniu regionalnym z państwem Marią i Jerzym Ollick. Galeria zdjęć.
Czytaj więcej
Koncert z okazji dnia…
Koncert z okazji dnia kobiet – Szlagierowy zawrót głowy
Zapraszamy na koncert z okazji dnia kobiet pt. „Szlagierowy zawrót głowy”, który odbędzie się w sobotę 9 marca 2024 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury. Na scenie wystąpią Mirosław Szołtysek i zespół MarsaAlam. Bilety do nabycia w kasie TOK i na stronie www.kupbilecik.pl.
Czytaj więcej
Osiecka z Krajewskim –…
Osiecka z Krajewskim – koncert zespołu Retro Gitary
Zapraszamy na koncert pt. „Osiecka z Krajewskim. Podróż sentymentalna” w wykonaniu zespołu Retro Gitary, który odbędzie się w sobotę 2 marca o godz. 18:00. Bilety do nabycia w kasie TOK-u lub na stronie kupbilecik.pl…
Czytaj więcej
Projekt UE Facebook Youtube Instagram