Wymiana Doświadczeń - 3 spektakle Tuchola-Chojnice

Wymiana Doświadczeń – 3 spektakle Tuchola-Chojnice
Serdecznie zapraszamy Państwa na pierwsze spotkanie z teatrem w sezonie jesiennym. 14 września w piątek w Tucholskim Ośrodku Kultury o godz. 18.00 zaprezentujemy trzy krótkie formy teatralne. Dzień później (15 września) o godz. 19.00 w Auli Szkoły Podstawowej nr 1 powtórzymy tę formułę (3 spektakle) w Chojnicach.
Premierowo Konrad Mówiński pokaże swój pierwszy monodram „GRY WOJENNE” według własnego scenariusza w reżyserii Grzegorza Szlangi. Rzecz dotyczy okrucieństw wojny. Spektakl koncentruje się na wyborze pomiędzy spełnieniem oczekiwań wobec ojczyzny, a moralnym przykazaniem „nie zabijaj”.
Gościnnie z Wejherowa przyjedzie do nas Monika Płomin, która wcieli się w antyczną Antygonę w spektaklu „A JA WCIĄŻ JESZCZE NIE WIEM” – spektakl nagrodzony owacją na stojąco na Ogólnopolskim Festiwalu w Krakowie. Reżyseria: Edyta Łysakowska-Sobiczewska. To nie pierwszy monodram tej doświadczonej już aktorki, która gra również w teatrze Prawie Lucki w Wejherowie.
Viktoria Szopińska w najnowszej produkcji Studia „POPATRZ NA LUSIĘ” dotknie tematu niezwracania uwagi na potrzeby dzieci. Viktoria jest wielokrotnie nagradzaną aktorką Studia. Prezentowała swoje spektakle również na festiwalach teatrów zawodowych.
Trzy spektakle są prezentowane w ramach projektu WYMIANA DOŚWIADCZEŃ. Po raz pierwszy w dwóch miejscowościach.
Nasze spotkanie z teatrem będzie trwało półtorej godziny. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram