WIZARD GAMES 3. Konwent Fantastyki

WIZARD GAMES 3. Konwent Fantastyki

Zaczynamy odliczanie do trzeciej edycji konwentu WIZARD GAMES! W tym roku ze względu na obostrzenia związane z pandemią, wydarzenie odbędzie się całkowicie online.
Konwent będziemy transmitować na żywo w sobotę 24 kwietnia 2021 r. w godz. 12:00-18:00 na kanale YouTube Tucholskiego Ośrodka Kultury oraz na stronach Facebook Klubu K20 i TOK.
Ale nie martwcie się, nie będzie na Was czekać jedynie bierne oglądanie – mamy dla Was dużo interaktywnych atrakcji! 😀
Oto one:

  •  Turnieje gier League of Legends, CS:GO i Fortnite, które rozgrywane będą na platformie Gampre.pl – W każdym turnieju można wygrać następujące nagrody: I miejsce – nagroda rzeczowa o wartości 150 zł, pamiątkowy puchar do profilu, 500 Gampre Pesos i 100 punktów do rankingu; II miejsce – pamiątkowy puchar do profilu, 300 Gampre Pesos i 50 punktów do rankingu; III miejsce – pamiątkowy puchar do profilu, 150 Gampre Pesos i 25 punktów do rankingu. Zapisy na turnieje ruszyły!
    Linki:

    Pytania odnośnie turniejów proszę kierować na adres e-mail: kontakt@gampre.pl lub na fanpage: https://www.facebook.com/gamprepl/ (Nagrody rzeczowe będzie można odebrać w siedzibie TOK lub zostaną nadane pocztą.)

  • Konkurs Cosplay – Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać swoje zdjęcie w przygotowanym przez siebie stroju wraz ze zgłoszeniem na adres e-mail: wizardgames.konwent@gmail.com w terminie do 20.04.2021 r. Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie, do pobrania tutaj: REGULAMIN Konkursu Cosplay – Wizard Games 2021 Do wygrania są trzy równorzędne Nagrody Główne w postaci zestawów do tworzenia kostiumów o wartości 200 zł, które przygotował sklep CosCon.pl. Prace uczestników konkursu oceniać będzie członkowie Ligi Superbohaterów.
  • Games Room wydawnictwa Hengal – o zapisach chętnych do udziału w grach poinformujemy wkrótce – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPnCwC_8Rg2wfIb_hncqVs_rNe3zgPUmpOTylquJCKFnjDwQ/viewform
  • Spotkanie z autorką komisów Katarzyną „Panną N” Witerscheim – Autorka opowie o swojej twórczości, pokaże na żywo rysowanie ilustracji do komiksu i powie widzom, jak takie komiksy pisać. Podczas Q&A odpowie również na pytania uczestników imprezy.
  • Prelekcja Ligi Superbohaterów oraz Klubu K20

Fundatorem nagród jest Tucholski Ośrodek Kultury.
Patroni medialni: Radio Weekend FM, Tygodnik Tucholski i Tucholanin.pl

„Wizard Games – konwent fantastyki” to inicjatywa, która zrodziła się w głowach pasjonatów literatury fantasy i gier RPG z Klubu K20, działającego przy Tucholskim Ośrodku Kultury. Członkami klubu jest młodzież z techników, liceów, szkół podstawowych oraz osoby dorosłe. Wszyscy bez wyjątku są ogromnymi fanami i rokrocznymi uczestnikami „Pyrkonu”. Członkowie K20 pasją i zamiłowaniem do fantastyki chcą zarażać coraz szersze grono mieszkańców Tucholi i okolic, dlatego postanowili we współpracy z TOK stworzyć autorski konwent na kształt „Pyrkonu” w naszym mieście. Plany zostały przekute w czyny i tak od 2019 roku organizowany jest WIZARD GAMES.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram