TOK zaprasza na Majówkę

TOK zaprasza na Majówkę
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na festyn kulturalno-rekreacyjny, który odbędzie się 3 maja w Parku Zamkowym (za Urzędem Miejskim). Impreza odbędzie się w godzinach od 16.00-22.00. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych majówka zostanie przeniesiona na inny termin.

W programie przewidziano:
– występy artystyczne Zespołu Alababki, Chóru Radosna Jesień, dzieci z Przedszkola Nr 1, zespołu Crazy, Zespołu Trzech Pokoleń oraz solistów: Patryka Singera, Bianki Jutrowskiej, Dominiki Drzazgi, Kornelii Kądzieli, Klaudii Karpus, Weroniki Glazik, Martyny Narloch,
– pokaz karate w wykonaniu Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Karate Shotokan z Tucholi,
– obozowisko wojskowe w wykonaniu Stowarzyszenia Miłośników Historii Borów Tucholskich `Historia i Pamięć` – wystawa umundurowania, prezentacja sprzętu oraz uzbrojenia polskiego i niemieckiego z okresu II wojny światowej,
– strzelnica ASG z udziałem Uderzeniowego Borowiackiego Oddziału Taktycznego,
– prezentacja Tucholskiego Stowarzyszenia Pojazdów Zabytkowych Dragon,
– stanowisko pokazowe paintballa – strzały do tarczy
– konkurencje strażackie, policyjne i wojskowe dla dzieci i dorosłych, malowanie buziek, malowanie na folii stretch, stragany, kiermasze, gastronomia, wesołe miasteczko orz przejażdżki gokartami.

Na zakończenie koncerty. Jako pierwszy na scenie zaprezentuje się zespół Morris Band z pop-rockowym repertuarem. Majówkę zwieńczy koncert bluesowy w wykonaniu grupy Free Men.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram