Teresa Werner wystąpi w TOK

Teresa Werner wystąpi w TOK
6 kwietnia o godzinie 20.00 na scenie Tucholskiego Ośrodka Kultury wystąpi Teresa Werner. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w TOK.

Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego.

– Odkąd pamiętam śpiew odgrywał dużą rolę w moim życiu – częste występy w szkole, regionalne konkursy muzyczne – wspomina artystka.

W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca `Śląsk` w Koszęcinie. Od tamtej pory muzyka stała się dla Teresy prawdziwą pasją. Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja, Ameryka Północna. W 1991 roku reprezentowała zespół Śląsk na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce.

 Dziś nadal zajmuje się tym co kocha najbardziej. Teresa Werner podkreśla, że najważniejsze to wytyczyć sobie jasne życiowe cele i intensywnie dążyć do ich realizacji.

Teresa Werner jest jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zaistniała dzięki takim przebojom jak `Miłość jest piękna`, `Dałabym Ci dała`, `Kocham swoje morze`. Jej piosenki oraz teledyski, których jest ponad szesnaście regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album `Spełnić marzenia`, którego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram