Rozkład zajęć:
Grupa uczniów 7-8 plus – 9.00 – 10.30 sobota
Grupa uczniów 4-6 – 10.30 – 12.00 sobota
Grupa uczniów klas 1-3 – 12.00 – 13.30 sobota
Grupa przedszkolaków – 13.45- 14.45 sobota
Sztukarnia – uczniowie klas 7-8+
- Dominika Baturo
- Maja Kozłowska
- Kamil Oświeciński
- Jacek Kujawa
- Paweł Remisz
- Lena Balcerowska
- Oliwia Piątkowska
- Maja Tajl
- Pola Nowak
- Daria Martinova
- Olga Żebrowska
- Agata Palkowska
- Marta Janowska
- Wojciech Ptak
- Maja Siniło
- Agata Wilkońska
- Lena Cieślińska
- Alicja Szramka
- Amelia Wegner
- Lena Siniło
- Magdalena Śpica
Sztukarnia – uczniowie klas 4-6
- Anna Baturo
- Alicja Koseda
- Zuzanna Wolska
- Karolina Górnowicz
- Szymon Kujawa
- Piotr Mąder
- Małgorzata Browarska
- Laura Lewandowska
- Olga Cieślik
- Jaśmina Gackowska
- Blanka Kowalska
- Tima Belimienka
- Wiktoria Baranowska – Jakubek
- Weronika Strzałkowska
- Dominika Nowicka
- Liliana Tyda
- Katarzyna Siniło
- Róża Figiel
- Patrycja Chabowska
- Szymon Drejasz
- Klaudia Klinger
- Natalia Stanek
- Alicja Marciniak
- Anna Domeracka
Lista rezerwowa:
– Klaudia Hoffmann
– Kacper Szczukowski
– Paweł Szczukowski
– Sofia Neumenko
– Marlena Ochendal
– Julia Szwemin
Sztukarnia – uczniowie klas 1-3
- Paulina Koseda
- Liliana Szumała
- Nadia Góral
- Oskar Wysiński
- Szymon Kowalski
- Nadia Marciocha
- Filip Jeliński
- Mateusz Kędzierski
- Lena Kościelniak
- Zuzanna Tomaszewicz
- Nadia Paszul
- Oliwia Giłka
- Anna Wenda
- Wiktoria Strzałkowska
- Alicja Nowicka
- Paulina Figiel
- Jan Pril
- Natalia Cieślik
- Mateusz Rembisz
- Liliana Rydelek
- Oliwia Balińska
- Blanka Siniło
- Aleksander Zankowski
- Hennik Kinga
Lista rezerwowa
– Zofia Klawczyńska
– Natalia Anczykowska
– Franciszek Dąbrowski
– Zofia Cholewińska
– Antonina Gac
– Julia Gac
– Oliwia Klinger
-Laura Łyczywek
Sztukarnia – przedszkolaki
- Mikołaj Góral
- Zofia Wysińska
- Aleksander Walkowiak
- Maria Badtka
- Maja Kościelniak
- Sara Kościelniak
- Maja Fiszer
- Miron Belimenka
- Joanna Pril
- Laura Rydelek
- Agata Cholewińska
- Magdalena Drejasz
- Dominika Landmesser
- Michał Piesik
- Emilia Brzószczyk
Lista rezerwowa:
– Klara Spychalska
– Natan Przytarski
– Ludwik Zankowski