Spektakl "Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie jest moja kasza?" ONLINE!

Spektakl „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie jest moja kasza?” ONLINE!

Spektakl dla dzieci pt. „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie jest moja kasza?” w wykonaniu Teatru „Baj Pomorski” w ramach programu TEATR POLSKA odbędzie się drogą ONLINE! Bezpłatna transmisja internetowa spektaklu odbędzie się 21 listopada 2020 r. (sobota) o godz. 16:00 na stronie www.toktuchola.pl

Opis spektaklu:
„Przypadek sprawił, że doszło do spotkania dwojga bohaterów wywodzących się z zupełnie innych światów: mała, ale rezolutna Dziewczynka oraz groźny, ale w zasadzie sympatyczny Niedźwiedź.
Początkowo ich relacja nie należy do najłatwiejszych. Niedźwiedź postanawia bowiem uwięzić Maszę w swoim domu, a możliwość jej wypuszczenia wiąże się ze spełnieniem przez bohaterkę pewnego warunku. Czy dziewczynce uda się go spełnić? A może okaże się, że początkowo srogi Niedźwiedź tak naprawdę potrzebuje przyjaciela? Tylko czy nawiązanie przyjaźni między tak różnymi istotami jest w ogóle możliwe?”
Celem TEATR POLSKA jest ułatwianie dostępu do najlepszych spektakli teatralnych polskich teatrów mieszkańcom miejscowości, w których nie działa teatr instytucjonalny. Popularyzuje on sztukę teatralną oraz działa na rzecz niwelowania barier ekonomicznych w dostępie do teatru, szczególnie w miejscowościach oddalonych od dużych ośrodków teatralnych.
Program TEATR POLSKA jest organizowany od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Projekt UE Facebook Youtube Instagram