Sobota w Woziwodzie

Sobota w Woziwodzie
W sobotę 6 września w Woziwodzie odbył się piknik rekreacyjno - kulturalny Złota Życia Jesień.

Na terenie Nadleśnictwa Woziwoda Seniorzy spędzili cały dzień. Pogoda dodatkowo zachęcała do aktywności na świeżym powietrzu, więc uczestnicy pikniku chętnie korzystali z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Po krótkim powitaniu i omówieniu programu imprezy Seniorzy wysłuchali koncertu Chóru Radosna Jesień oraz solistów. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w ćwiczeniach rekreacyjnych na zielonej trawce. Można było skorzystać z rowerka stacjonarnego, wioślarza treningowego, trafiać piłką do worka, nosić talerz na głowie, wziąć udział w slalomie z piłką hokejową oraz postrzelać z łuku.

Po ćwiczeniach na Seniorów czekała chwila odpoczynku i obiad, a także wizyta Burmistrza Tucholi – Tadeusza Kowalskiego, który po krótkim przemówieniu życzył wszystkim miłego popołudnia. Następną atrakcją były przejażdżki melexem oraz spacery po ścieżce edukacyjnej. Kilka osób odważyło się wziąć udział w grze terenowej polegającej na poszukiwaniu w lesie na podstawie mapy zielonych punktów.

Było biesiadnie i wesoło. Nie zabrakło kawy i ciasta oraz kiełbasek z grilla. W minioną sobotę z Woziwody wszyscy wrócili do domów zadowoleni i zrelaksowani.

Galeria:Sobota w Woziwodzie

Projekt UE Facebook Youtube Instagram