Seanse w TOK: 15:00`Piotruś Królik`,16:45 `Paweł, apostoł Chrystusa` i 19:00`Katyń - ostatni świadek`

Seanse w TOK: 15:00`Piotruś Królik`,16:45 `Paweł, apostoł Chrystusa` i 19:00`Katyń – ostatni świadek`

W niedzielę 20 maja 2018 r. w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury odbędą się następujące seanse filmowe: 15.00 – `Piotruś Królik` (UWAGA! bilety dostępne tylko przez internet); 16.45 – `Paweł, apostoł Chrystusa` (UWAGA! bilety dostępne tylko przez internet) i 19.00 – `Katyń – ostatni świadek` (bilety dostępne w sekretariacie TOK i przez internet). Przedsprzedaż biletów prowadzona jest przez internet (instrukcja w osobnym poście) oraz w sekretariacie TOK od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-15:00. Ceny biletów: 14zł – od 20 osób (szkoły, zakłady pracy); 16zł – uczniowie szkół i emeryci z legitymacją; 18zł – normalny.

`Piotruś Królik`

Reż. Will Gluck

Wyk. Rose Byrne, Domhnall Gleeson, Sam Neill

Prod. USA/Wielka Brytania/Australia 2018, 93 min

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii `Piotruś Królik` wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki.

`Paweł, apostoł Chrystusa`

Reż. Andrew Hyatt

Wyk. Jim Caviezel, James Faulkner, Olivier Martinez

Prod. USA 2018, 108 min

Barwna opowieść o św. Pawle to historia jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem.

`Katyń – ostatni świadek`

Reż. Piotr Szkopiak

Wyk. Alex Pettyfer, Talulah Riley, Robert Więckiewicz, Piotr Stramowski

Prod. Polska/Wielka Brytania 2018, 94 min

Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram