Seanse w TOK: „Kopciuszek. Historia prawdziwa”, „7 uczuć”, "Kler"

Seanse w TOK: „Kopciuszek. Historia prawdziwa”, „7 uczuć”, „Kler”

W piątek 26 października 2018 r. w sali widowiskowej TOK odbędą się 3 seanse filmowe:

– 16:00 – „Kopciuszek. Historia prawdziwa”
– 17:45 – „7 uczuć”
– 20:00 – „Kler” UWAG! Bilety wyprzedane!

Bilety w cenach: 16 zł – ulgowy; 18 zł – normalny;  14 zł/os. – grupowy (od 20 osób, grupy szkolne, zakłady pracy).
Bilety do kina dostępne są w sekretariacie TOK lub na stronie internetowej zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety (KLIK)

SPRZEDAŻ BILETÓW RUSZA OD PONIEDZIAŁKU 08.10.2018 r.

 

Kopciuszek. Historia prawdziwa”
Reż. Lynne Southerland
Prod. USA 2018, 85 min
Jedna z najpiękniejszych baśni świata powraca w wydaniu, jakiego jeszcze nie było. Poznaj jej nowych bohaterów i tajemnicę, która odmieni losy całego królestwa. „Kopciuszek. Historia prawdziwa” to wspaniałe, animowane widowisko, przygotowane przez twórców ponadczasowych hitów: „Król Lew”, „Alladyn”, „Pocahontas”, „Herkules” i „Mulan 2”. Humor, magia, wartka akcja i przesympatyczna bohaterka, gotowa stawić czoła wszelkim przeciwnościom. Oto historia, którą pokochają wszyscy widzowie, niezależnie od wieku i płci!
Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret, który może wstrząsnąć światem baśni. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Wspierana przez wiernych towarzyszy, trzy myszki i rezolutną czarodziejkę, dzielna bohaterka zrobi wszystko, by przywrócić ład w królestwie.

7 uczuć”
Reż. Marek Koterski
Wyk.: Michał Koterski, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Małgorzata Bogdańska, Gabriela Muskała
Prod. Polska 2018, 116 min
Adaś Miauczyński podczas psychoterapii powraca do traumatycznych czasów szkolnych. Uświadamia sobie, że jego problemem była nieumiejętność identyfikowania i nazywania towarzyszących mu emocji. Aby poprawić jakość swojego życia musi w dorosłym wieku nauczyć się „elementarza uczuć”.

Kler”
Reż. Wojciech Smarzowski|
Wyk. Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak, Joanna Kulig, Janusz Gajos
Prod. Polska 2018, 133 min
Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz, pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce… Drugi z księży, Trybus, jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule, który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram