Seanse filmowe w Tucholskim Ośrodku Kultury - repertuar

Seanse filmowe w Tucholskim Ośrodku Kultury – repertuar
W dniu 26 lutego 2018 r. w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury odbędą się trzy seanse filmowe: o godz. 16:00 - `Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska` (bilety dostępne w sekretariacie TOK i przez internet); o godz. 18:00 - `Podatek od miłości` (bilety dostępne w sekretariacie TOK i przez internet); o godz. 20:00 - `Nowe oblicze Greya` (UWAGA! bilety dostępne tylko przez internet). Przedsprzedaż biletów prowadzona jest przez internet (instrukcja w osobnym poście) oraz w sekretariacie TOK od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-15:00. Ceny biletów: 14zł - od 20 osób (szkoły, zakłady pracy); 16zł - uczniowie szkół i emeryci z legitymacją; 18zł - normalny.

Opisy filmów:

Nowe oblicze Greya
Fifty Shades Freed
Wyk. Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Eloise Mumford
Reż. James Foley
Prod. USA 2018, 105 min

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska
Maya the Bee: The Honey Games
Prod. Australia/Niemcy 2018, 83 min

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi!
Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka. W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę… Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą.

Podatek od miłości
Reż. Bartłomiej Ignaciuk
Wyk.: Aleksandra Domańska, Grzegorz Damięcki, Roma Gąsiorowska, Michał Czernecki, Anna Smołowik
Prod. Polska 2017, 101 min

Komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet? w Urzędzie Skarbowym. Surowa inspektor Klara ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana, który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los ?ściganego? wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

Galeria:Seanse filmowe w Tucholskim Ośrodku Kultury - repertuar

Projekt UE Facebook Youtube Instagram