Seanse filmowe w Tucholskim Ośrodku Kultury!

Seanse filmowe w Tucholskim Ośrodku Kultury!
W dniu 28 stycznia 2018 r. w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury odbędą się trzy seanse filmowe: o godz. 14:00 - `Fernando`; o godz. 16:00 - `Atak paniki`; o godz. 18:00 - `Narzeczony na niby`. Przedsprzedaż biletów w sekretariacie TOk od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-15:00. Ceny biletów: 14zł - od 20 osób (szkoły, zakłady pracy); 16zł - uczniowie szkół i emeryci z legitymacją; 18zł - normalny.

Opisy filmów:

`Fernando`
Ferdinand
Reż. Carlos Saldanha
Prod. USA 2017, 106 min
Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych – zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi…

`Narzeczony na niby`
Reż. Bartosz Prokopowicz
Wyk. Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak
Prod. Polska 2018
Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

`Atak paniki`
Reż. Paweł Maślona
Wyk. Artur Żmijewski, Dorota Segda, Magdalena Popławska, Grzegorz Damięcki
Prod. Polska 2017, 100 min
Wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie. Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę. Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo.

Galeria:Seanse filmowe w Tucholskim Ośrodku Kultury!

Projekt UE Facebook Youtube Instagram