Przyroda na zdjęciach w TOK

Przyroda na zdjęciach w TOK
W czwartek i w piątek (9-10 stycznia) Tucholski Ośrodek Kultury gościł VI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Sztuka Natury Toruń 2013. W ramach tego wydarzenia w TOK odbyły się warsztaty fotograficzne, a dzień później wernisaż festiwalowej wystawy.

W czwartkowe popołudnie w sali TOK zgromadziła się spora grupa osób zainteresowanych fotografią przyrodniczą. Podczas prezentacji przedstawianych przez doktora Adama Adamskiego – Dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka Natury, padało mnóstwo pytań. Rodzaj sprzętu, technika fotografowania oraz sposób obróbki to tylko niektóre z tematów, które poruszono podczas warsztatów. Każdą wątpliwość rozwiewał dr Adamski, który z chęcią dzielił się swoją wiedzą i pasją.

Dzień później w Salach Wystaw TOK odbył się wernisaż wystawy fotografii przyrodniczej. Chętnych do obejrzenia zdjęć wykonanych przez profesjonalistów nie brakowało. Goście wernisażu uwieczniali wystawione prace swoimi aparatami, a także omawiali między sobą to co oglądali. Po otwarciu wystawy na Sali Kameralnej Tucholskiego Ośrodka Kultury odbył się pokaz prezentacji multimedialnych, które zwyciężyły wcześniejsze edycje festiwalu.

Wystawę można oglądać w Salach Wystaw TOK.

Galeria:Przyroda na zdjęciach w TOK

Projekt UE Facebook Youtube Instagram