Prawie 40 tysięcy osób odwiedziło nas w 2015 roku

Prawie 40 tysięcy osób odwiedziło nas w 2015 roku
Rok 2015 jest już za nami, a wraz z nim wiele miłych chwil w Tucholskim Ośrodku Kultury. Pojawiły się nowe zajęcia, odwiedzili nas znani goście.

Tradycyjnie w programie nie zabrakło cyklicznych imprez takich jak Majówka, Dzień Dziecka, czy Zaduszki Muzyczne. Po raz kolejny publiczność nie zawiodła nas na Czarodziejskim Kramiku Świętego Mikołaja, kiedy to Tucholski Ośrodek Kultury wypełnił się po brzegi. Każdego roku rozwijamy swoją ofertę. Organizowane imprezy są zróżnicowane oraz skierowane do różnych grup wiekowych. Także zajęcia stałe wzbogaciły się o nowe formy spędzania czasu.

W naszych imprezach biorą udział lokalni artyści z terenu gminy i powiatu oraz zaproszeni goście, znani z ekranów telewizyjnych. W 2015 roku mogliśmy bawić się podczas występu znanego z programów kabaretowych Kabaretu pod Wyrwigroszem. Gościliśmy Pawła Małaszyńskiego z zespołem Cochise oraz Kamila Bednarka znanego z programu `Mam talent`. Z mieszkańcami Tucholi spotkał się także Marcin Mroczek. W imprezach wzięło udział około 40 tysięcy osób.

W 2015 roku rozwinęliśmy ofertę zajęć stałych. Pojawiły się zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz warsztaty hip-hop prowadzone przez Tomasza Węglewskiego, znanego z poprzedniej edycji programu `You Can Dance`. W Tucholskim Ośrodku Kultury odbył się też cykl pokazów kulinarnych podczas których można było poznać ciekawostki i uzyskać porady od szefa kuchni. W 2015 roku w zajęciach stałych wzięło udział 581 osób.

Bardzo ważnym punktem w działalności Tucholskiego Ośrodka Kultury jest Klub Seniora Jesień. Członkowie klubu bardzo aktywnie angażują się w jego działalność. Dzięki ich otwartości chętnie współpracują z innymi klubami na terenie powiatu. Jest to forma promocji zarówno Tucholskiego Ośrodka Kultury jak i gminy Tuchola, bowiem na organizowanych przez klub imprezach pojawiają się liczne delegacje z zaprzyjaźnionych klubów.

Prężną działalność prowadzi nasza filia – Wiejski Dom Kultury w Raciążu. W imprezach wzięło udział 3525 osób. Ciekawa była również propozycja zajęć stałych. W ofercie są zajęcia ruchowe i edukacyjne. W minionym roku na zajęcia uczęszczały 182 osoby.

Wszelkie informacje dotyczące tego co dzieje się w Tucholskim Ośrodku Kultury można znaleźć na naszej stronie internetowej – www.tok.tuchola.pl. Poza zapowiedziami imprez są tam również galerie zdjęć. Także profil facebookowy Tucholskiego Ośrodka Kultury jest na bieżąco aktualizowany, więc informacje o naszej działalności trafiają do mieszkańców bez zbędnej zwłoki. Zachęcamy do śledzenia naszej strony i facebooka oraz zapraszamy na wydarzenia, które dopiero przed nami.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram