Piotr Plewa gwiazdą III edycji Borowiackiej Biesiady Kabaretowej

Piotr Plewa gwiazdą III edycji Borowiackiej Biesiady Kabaretowej
Kolejna dawka śmiechu zbliża się do Tucholi. 9 maja 2014 roku o godzinie 18:00 w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się III edycja Borowiackiej Biesiady Kabaretowej.

Gwiazdą główną będzie Piotr Plewa – lider Grupy Rafała Kmity w programie PLEWA SHOW. Jego przedstawienie `Quasi kabaretowe one man show` to program znakomicie sprawdzający się na spotkaniach integracyjnych i biesiadach. Jako aktor na stałe występuje w krakowskim `Teatrze Stu` oraz w teatrze `Kamienica` w Warszawie. Od kilku lat związany jest ze stacją HBO gdzie występuje w cyklicznych programach pt.: `HBO na Stojaka`. Jest gospodarzem Opolskiej Nocy Kabaretowej w 1995 roku, oraz głównym prowadzącym ogólnopolskiego kabaretonu telewizyjnego FAMA 2000. Ostatnie realizacje – filmy fabularne: `Nie ma takiego numeru` 2005, `Dzień Gniewu` 2006, `Antyterapia` 2013.

Poza gwiazdą główną na scenie tego wieczoru zaprezentuje się monologistka kabaretowa Hanna Piotrowska, aktor i kabareciarz – Jurek Karnicki oraz Kabaret Pod Napięciem. Gospodarzem imprezy będzie Bartosz Brzeskot, który po raz kolejny poprowadzi turniej dla publiczności – PoetrySlam.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Tucholskim Ośrodku Kultury.
Dla grup od 10 osób bilety za 20 zł od osoby.

Patron medialny

Tygodnik Tucholski – www.tygodnik.pl
Gazeta Pomorska – www.pomorska.pl
oraz Radio Gdańsk.

http://www.youtube.com/watch?v=TcfPh5KmgKI

Galeria:Piotr Plewa gwiazdą III edycji Borowiackiej Biesiady Kabaretowej

Projekt UE Facebook Youtube Instagram