Piosenki Abby na Dzień Kobiet

Piosenki Abby na Dzień Kobiet
Podpowiadaliśmy już prezent na Walentynki, teraz podpowiadamy na Dzień Kobiet. Zapraszamy na koncert piosenek Abby w wykonaniu Joanny Wojnowskiej i Moniki Gniatkowskiej wraz z zespołem. Początek koncertu o godzinie 18.00. Bilety w cenie 35 zł oraz bilety grupowe w cenie 25 zł do kupienia w TOK.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najbardziej znane utwory tego zespołu.
`S.O.S.`, `Mamma Mia`, `Knowing Me, Knowing You`, `Take A Chance On Me`, `Chiquitita`, `Fernando`, `I Do, I Do, I Do, I Do, I Do`, `Hasta Manana`, `Thank You For The Music`, `The Winner Takes It All` i `One Of Us`. Za sztandarowy przebój zespołu uznaje się `Dancing Queen`, który jako jedyny singel dotarł do pierwszego miejsca listy przebojów amerykańskiego magazynu muzycznego Billboard.

Na scenie pojawią się dwie piosenkarki wraz z zespołem, który wiernie wykonuje repertuar zespołu ABBA w dawnych aranżacjach.

JOANNA WOJNOWSKA, MONIKA GNIATKIEWICZ – wokalistki koncertujące w kraju i za granicą. W ich dorobku artystycznym są występy na wspólnych koncertach obok takich artystów i zespołów jak Justyna Steczkowska, Kasia Kowalska, zespół Wilki, Kabaret Pod Wyrwigroszem, zespół Raz, Dwa, Trzy. Tworzą wspaniały duet. Ich koncerty są bardzo barwne i żywiołowe.

Zespół w składzie:
Joanna Wojnowska – wokal
Monika Gniatkiewicz – wokal
Tomasz Gust – instrumenty klawiszowe
Maciej Młóciński – gitara basowa
Robert Kwiatkowski – instr. perkusyjne
Jakub Kujawa – gitary elektryczne
Zofia Ilnicka – prowadzenie koncertu

Galeria:Piosenki Abby na Dzień Kobiet

Projekt UE Facebook Youtube Instagram