Mikołajkowy piątek w TOK

Mikołajkowy piątek w TOK
W piątkowe popołudnie Tucholski Ośrodek Kultury wypełniły Mikołaje i Panie Mikołajowe. Już po raz kolejny odbył się Czarodziejski Kramik Świętego Mikołaja. Było gwarno, wesoło i wszędzie panowała świąteczna atmosfera.

Podczas imprezy atrakcji nie brakowało. Po uroczystym powitaniu rozpoczęła się część artystyczno-rozrywkowa. Na scenie zaprezentował się zespół U-twór, Kornelia Kądziela, Adrianna Żak, Angelika Gołembiewska, Krystian Piesik, Przemysława Gabrych, Kinga Kutnik, Klaudia Karpus, zespół Młodzi Borowiacy, Martyna Narloch, Natalia Smigel oraz zespół Nie tym razem.

Dla najmłodszych w sali kameralnej odbywały się zajęcia z pakowania prezentów, malowania pierniczków, pisania listów do Świętego Mikołaja oraz robienia ozdób choinkowych. Można było poczęstować się świątecznymi daniami wykonanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich, a także upiec ciasto z Panem Jackiem. Na chętnych czekały też konkursy – strojenie choinki oraz malowanie portretów Świętego Mikołaja. A wszystko dopełniały pokazy taneczne zespołów i solistów z Chojnickiego Domu Kultury oraz Studia Tańca Music Dance w Chojnicach.

Galeria: Mikołajkowy piątek w TOK

Projekt UE Facebook Youtube Instagram