Lampka szampana w Operze Nova

Lampka szampana w Operze Nova

W sobotę 29 grudnia 2018r. uczestnicy projektu „Bliżej Kultury” skierowanego dla osób w wieku 50+ byli w Operze Nova w Bydgoszczy na Koncercie Sylwestrowo-Noworocznym. Jest to  najbardziej wyczekiwany koncert roku, którego ranga sięga operowych premier.

W tym roku gospodarzem imprezy był Andrzej Poniedzielski, który swym charakterystycznym dowcipem zabawiał publiczność w Bydgoszczy. Na scenie zaprezentował się chór, balet oraz soliści. Na najwyższym poziomie była też scenografia, która z każdym utworem przenosiła nas w inne miejsce. Byliśmy m. in. w Spółdzielczym Domu Handlowym, w autobusie, na plaży oraz w bajkowej zimowej scenerii. Jak zawsze goście czekają na główne punkty wieczoru. Tym razem mogliśmy zachwycić się m.in. brawurowym wykonaniem „Children od Sanchez” Chucka Mangione oraz utworem „Cała Sala Śpiewa z Nami” Jerzego Połomskiego, podczas którego do zabawy zaproszono publiczność. Nie zabrakło też symbolicznej lampki szampana.

Sobotni koncert był ostatnim w ramach projektu Bliżej Kultury w 2018 roku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w wyjazdach.

                                         

Projekt UE Facebook Youtube Instagram