`Kalejdoskop` na Dzień Kobiet - premiera Kabaretu `Sanatorium`

`Kalejdoskop` na Dzień Kobiet – premiera Kabaretu `Sanatorium`
W czwartek 8 marca 2018 r. o godz. 17:00 w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się premiera programu kabaretowego pt. `Kalejdoskop` w wykonaniu Kabaretu `Sanatorium` przy Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

Autorami tekstów, jak i reżyserami `Kalejdoskopu` są: Maciej Korda i Arleta Nowak.
Oprawę muzyczną zabezpieczy Jarosław Iwicki, a nad stroną techniczną czuwać będzie Tomasz Kotowski.

Kabaret `Sanatorium` UTW z Tucholi działający przy WSZŚ po raz kolejny przygotował program, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów. Jak na tytuł przystało `Kalejdoskop` to prawdziwy mix skeczy obrazujący w żartobliwy sposób nasze podejście do otaczającej rzeczywistości i w sposób czasami ironiczny prezentujący wady lub ułomności zjawisk, których być może na co dzień nie dostrzegamy.
Po raz kolejny zatem będziemy mieli okazję gościć naszego znajomego z dalekiej Italii. Francesko Kritikanto – bo o Nim tu mowa opowie o swoich spostrzeżeniach z kolejnej wizyty w naszym regionie i jak zwykle w bardzo `ciepłych` słowach opisze naszą rzeczywistość.
Niewątpliwą atrakcją będzie zapewne możliwość publicznej prezentacji najnowszego `dziecka` Polskiej Myśli Technicznej pod tajemniczą nazwą `Bujdomierz 2018`. Urządzenie w zamyśle ma służyć wsparciu działań rekrutacyjnych kandydatów do UTW ale zostanie wykorzystane również w innym celu a jakim o tym przekonają się Ci którzy przybędą na przedstawienie.
Zaprezentujemy publiczności najnowsze trendy mody szpitalnej i nie tylko jak również nasi artyści wcielą się w role klientów lokali gastronomicznych i pacjentów służby zdrowia w skeczach inspirowanych ogólnie znanymi przypadłościami tych dwóch obszarów naszego życia.
Specjalnie z okazji kolejnej premiery kabaretu uruchomiliśmy lokalną telewizję z możliwością obejrzenia i wysłuchania Wiadomości Lokalnych w programie informacyjnym pod nazwą `Boro – Express`.
Sądzimy, że w dobie mnogości różnego rodzaju teleturniejów i konkursów i tego wątku nie mogło zabraknąć w naszym programie, dlatego przed publicznością zaprezentują się nasi zawodnicy walczący o? i tutaj poczekajmy do premiery.
Poszczególne punkty programu będą na bieżąco oceniane przez ekspertów z Tucholskiego Towarzystwa Osób Zgryźliwych, którzy z pewnością nie pozostawią `suchej nitki` na artystach.
Część muzyczna to przede wszystkim dobrze znane klasyczne utwory, które z pewnością każdy potrafi zanucić.
Przed publicznością zaprezentują się: Wiesława Alichniewicz, Teresa Chabowska, Krystyna Felska Grażyna Gabrych, Mirosława Kęsik, Arleta Nowak, Małgorzata Pstrąg, Edmund Gabrych, Remigiusz Gwizdała, Wiktor Metkowski, Zdzisław Przygodzki, Zdzisław Wesołowski.
Pomysłodawcą, autorem tekstów i reżyserem jest Maciej Korda przy wydatnej pomocy Arlety Nowak i pozostałych członków zespołu. Stronę muzyczną i dźwiękową przedstawienia zrealizuje Jarosław Iwicki a nad całością techniczną będzie czuwał Tomasz Kotowski. Serdecznie zapraszamy w czwartek 8 marca, na godz. 17.00 do Tucholskiego Ośrodka Kultury. Do zobaczenia!!!

Galeria:`Kalejdoskop` na Dzień Kobiet - premiera Kabaretu `Sanatorium`

Projekt UE Facebook Youtube Instagram