Kabaret "Sanatorium" w programie pt. "Ach te bajki..."

Kabaret „Sanatorium” w programie pt. „Ach te bajki…”

Już niedługo, bo 8 marca br. (godz. 17:00 w TOK), nadarzy się kolejna okazja do spotkania z artystami UTW z Kabaretu „Sanatorium” działającego przy Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

Tym razem reżyser i artyści w programie pt. „Ach te bajki…” przeniosą nas w zaczarowany świat bajek uświadamiając nam jednocześnie, że tak w zasadzie nie jest on zbyt odległy od naszej codziennej rzeczywistości jakby nam się wydawało. Każda z trzech niezależnych opowieści zakończona swego rodzaju pointą pokaże nam również, że cechy ludzkiej natury na przestrzeni wieków tak naprawdę niewiele się zmieniły a nasze skłonności i słabości niekiedy dominują nad racjonalnym postępowaniem w życiu codziennym. Wszystko to przedstawione zostanie oczywiście w formie żartobliwych bajek, w których nie zabraknie postaci diabłów, pięknych białogłów ani czarodziejów a nawet, mówiąc językiem naszych czasów, PLAYBOYÓW z czasów średniowiecznych.

Pewnym zaskoczeniem z pewnością może być finał spektaklu, gdzie artyści w formie muzycznego przekazu uświadomią nam i wyartykułują najbardziej skryte obszary kobiecej osobowości. Będzie to również swego rodzaju prezent dla naszych wszystkich Pań, które przecież w tym dniu obchodzą swoje święto.

W spektaklu wezmą udział znani i lubiani z poprzednich programów aktorzy Kabaretu „Sanatorium” a mianowicie: Krysia Felska, Arleta Nowak, Grażyna Gabrych, Mirka Kęsik, Teresa Chabowska, Wiktor Metkowski, Edmund Gabrych, Zdzisław Wesołowski, Remigiusz Gwizdała. Całość wyreżyserował Maciej Korda, oprawa muzyczna Jarosław Iwicki a stroną techniczną zaopiekuje się Tomasz Kotowski.

Jak Państwo widzicie, warto wybrać się w piątek 8 marca na godz.17.00 do Tucholskiego Ośrodka Kultury. Szykuje się bowiem wyśmienita zabawa w towarzystwie artystów z Kabaretu „Sanatorium” – Zapraszamy !!!

Wstęp bezpłatny.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram