Kabaret Kuzyni gwiazdą II edycji Borowiackiej Biesiady Kabaretowej

Kabaret Kuzyni gwiazdą II edycji Borowiackiej Biesiady Kabaretowej
Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z kabaretami. W piątek 4 kwietnia sala widowiskowa Tucholskiego Ośrodka Kultury ponownie wybuchnie śmiechem, a to za sprawą II edycji Borowiackiej Biesiady Kabaretowej. Początek imprezy o godzinie 18.00.

Gwiazdą główną będzie Kabaret Kuzyni, który przedstawi show pt. `Magik bardzo dobry`. Namiastkę tego czego możemy się spodziewać mieliśmy podczas I edycji Borowiackiej Biesiady Kabaretowej. Swoje magiczne triki prezentował wówczas Andrzej Talkowski z tej grupy. Kabaret Kuzyni to w większości oryginalne autorskie pomysły, inspirowane iluzją, ale potraktowaną w odwrotny sposób, nawijanie magicznego makaronu na uszy, niezwykłe i śmieszne rekwizyty, powstające `z niczego` na oczach publiczności, zabawne kostiumy, dziwne gadżety, zaskakujące pomysły i rozwiązania oraz przeistaczanie się z postaci w postać: magik, fakir, mistrz rodeo, clown, treser, żongler, wierszokleta. `Magik bardzo dobry`, to wspaniała zabawa, ciepły i serdeczny śmiech a przede wszystkim perfekcyjne wykonanie.

Na scenie zobaczymy także Hannę Piotrowską – aktorkę Teatru w Słupsku. Piotrowska osiem lat pracowała w kabarecie D-K-D. W roku 1996 otrzymała pierwszą nagrodę za monolog kabaretowy na Festiwalu PAKA w Krakowie. Występowała w programie telewizyjnym sieci HBO pt. `Na stojaka`. Wielokrotnie brała udział w Przeglądach Kabaretowych, między innymi w Przeglądzie Piosenki Kabaretowej w Ostrołęce oraz Przeglądzie Kabaretów w Ełku.

Swój monolog wygłosi także Agnieszka Ćwik – aktorka teatralna i filmowa. Zagrała w dwóch filmach fabularnych tj. `Nie ma takiego numeru` (2005) oraz `Antyterapia` (2014). Pracowała w Nowym Teatrze w Słupsku zagrała w monodramie `Pokój do zabawy` i w sztuce `Romeo i Julia`. W 2002 roku wraz z kabaretem LUNA wystąpiła na PACE z `Arabską Nocą`.

Imprezę poprowadzi Bartosz Brzeskot, a chętni chcący popisać się własną twórczością będą mieli okazję zabawić się w turnieju Poetry Slam.

Bilety w cenie 25 zł można kupować w Tucholskim Ośrodku Kultury. Grupy od 10 osób – bilety w cenie 20 zł od osoby.

Patron medialny

Tygodnik Tucholski – www.tygodnik.pl
Gazeta Pomorska – www.pomorska.pl
oraz Radio Gdańsk.

Galeria: Kabaret Kuzyni gwiazdą II edycji Borowiackiej Biesiady Kabaretowej

Projekt UE Facebook Youtube Instagram