Kabaret Czwarta Fala wkrótce w TOK

Kabaret Czwarta Fala wkrótce w TOK
W niedzielę 9 października 2016r. o godz. 16.00 w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się występ Kabaretu Czwarta Fala. Bilety w cenie 10zł można kupować w TOK.

Kabaret Czwarta Fala – kielecka formacja młodego pokolenia, której twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych aspektów pozornie normalnych sytuacji. Kabaret ma na koncie 3 autorskie programy, każdy doskonale przyjmowany przez publiczność.

Czwarta Fala powstała we wrześniu 2009 roku w Kielcach i może pochwalić się aż 50 nagrodami na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności. W jego skład wchodzą – Mateusz Lewkowicz i Damian Lebieda oraz Bartek Cedro.

Do najbardziej znanych postaci wykreowanych przez kabaret należą dwaj nierozgarnięci dresiarze – Kloc i Wentyl.

Młodość, pomysłowość i energia sceniczna – tak najkrócej można opisać twórczość Kabaretu. Każdy ich występ jest inny, każdy niesie w sobie potężną dawkę pozytywnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Zawsze gotowi do działania, zawsze pełni zapału, zawsze otwarci na Twoje sugestie.

Odkryj w sobie pokłady humoru o których do tej pory nie miałeś pojęcia, pozwól zaprosić się do świata absurdu w którym nigdy niczego nie możesz być pewien, pozwól porwać się Czwartej Fali!

Galeria:Kabaret Czwarta Fala wkrótce w TOK

Projekt UE Facebook Youtube Instagram