Już w najbliższy piątek wyjątkowy koncert i... wyjątkowa akcja

Już w najbliższy piątek wyjątkowy koncert i… wyjątkowa akcja
Kochani Melomani
Niezwykły artysta zawita 23 lutego do stolicy Borów Tucholskich. Leo Pik zagra swoje autorskie utwory, które znajdą się na planowanej przez niego płycie. Na wydarzenie pod nazwą Leo Pik Akustycznie „Powoli wzrastam” zapraszamy o godz. 18:00.
To jednak nie wszystko… Ten klimatyczny koncert będzie połączony z piękną inicjatywą na rzecz mieszkanki Bysławia – Kamili, która potrzebuje naszej pomocy.
Wspólnie dla Kamili! Zostań dawcą szpiku!
„Rodzina, modlitwa i przyjaciele dają mi nadzieję i siłę podczas leczenia. Mam na imię Kamila i kilka tygodni temu mój świat się zatrzymał.
Diagnoza? Ostra białaczka limfoblastyczna. Już teraz wiem, że do pełnego wyzdrowienia będę potrzebować przeszczepienia szpiku i musi to być ktoś spoza mojej rodziny.
Do pełnego wyzdrowienia potrzebuję „bliźniaka genetycznego” i to Ty możesz być dla kogoś takiego, jak ja, szansą na życie. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kamila”
Już w ten piątek (23.02) w Tucholskim Ośrodku Kultury będzie prowadzony punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku dla Kamili i innych pacjentów – od 17:30 do 21:00.
Kilka słów kieruje do Was też sam Leo Pik
Projekt UE Facebook Youtube Instagram