HIP- HOP

HIP- HOP
Prowadzi DMS.

W samym środku tygodnia, czyli w środę, dziesiątego dnia lipca, dwa tysiące trzynastego roku na rynku w Tucholi o osiemnastej zero zero, rozpocznie się fantastyczny hip-hopowy meeting.

Parafrazując klasyka, to ich dziedzina i tak to się zaczyna… na naszej tokowej scenie wystąpią młodzi i utalentowani muzycy parający się rapem i hip-hopem. Wystąpią uznani MC, tacy jak QSH czy DMS, co ciekawe scena nie będzie zmaskulinizowana, ponieważ nawijać będzie też Aurelia przy szalonych bitach tworzonych przez Sound Ostateczny. Ci ostatni, pokażą w sowim tercecie co potrafią zrobić przy pomocy własnych ust i mikrofonu. Za dekami zasiądzie młody adept blendu Dj A2K, który rozbuja publiczność jak zeszłoroczne wiatry nasze Bory.

Oprócz wymienionych artystów wystąpi skład niespodzianka, który niedawno zgłosił swój akces do imprezy.

WAŻNE!
Dla każdego chętnego, będzie możliwość przejęcia mikrofonu i popłynięcia zarówno na freestylu, jak i na przygotowanym tekście. Bity będzie serwował Dj A2K.
Natomiast przed sceną będzie miejsce dla tancerzy, kto będzie chciał się zaprezentować, również będzie mógł to zrobić wedle własnej woli.

To będzie święto dla każdego, który ceni i szanuje kulturę HIP-HOP.
Imprezę poprowadzi DMS.

Przyjdź i sprawdź.
Piąteczka!

Projekt UE Facebook Youtube Instagram