Fotorelacja z premiery spektaklu `Dobry, zły i krytyczny`

Fotorelacja z premiery spektaklu `Dobry, zły i krytyczny`
W środowy wieczór (15.11.2017) tucholska publiczność przeniosła się do `szpitala im. Clinta Eastwooda - gdzieś na zachód od wschodu, w samo centrum starego kontynentu`. To wszystko za sprawą premiery spektaklu komediowego pt. `Dobry, zły i krytyczny - a Ty, w jakim stanie jesteś`, która odbyła się w Tucholskim Ośrodku Kultury. Saloon... a raczej - sala widowiskowa TOK wypełniona była po brzegi.

Spektakl `Dobry, zły i krytyczny…` to komedia satyryczna utrzymana w konwencji westernu, pokazująca problemy ludzi starszych przez pryzmat nieudolnie funkcjonującego szpitala.

Zagrali: seniorzy z Kabaretu `Sanatorium` (Uniwersytet III Wieku w Tucholi – Edmund Gabrych, Mirosława Kęsik, Arleta Nowak, Krystyna Felska, Remigiusz Gwizdała, Zdzisław Wesołowski, Małgorzata Pstrąg, Grażyna Gabrych i Wiktor Metkowski), młodzież z Grupy Teatralnej `Masque` (Zespół Szkół Ogólnokształcących w Tucholi – Wiktoria Ziółkowska, Filip Pozorski, Jakub Rutkowski, Tomasz Sikora, Agata Stopa, Agata Liegmann i Patrycja Błażejewska) oraz gościnnie Piotr Talkowski (TOK), Wojciech Ziółkowski (ZSO w Tucholi) i Agnieszka Joppek (TOK).
Natomiast w rolę pianisty i gitarzysty, który muzyką country umilał czas publiczności idącej na salę, wcielił się Tomasz Kotowski (TOK).

Scenariusz: Agnieszka Joppek
Reżyseria: Agnieszka Joppek, Wojciech Ziółkowski

Muzyka wykorzystana w filmie:
Johnny Cash – I got stripes

Galeria:Fotorelacja z premiery spektaklu `Dobry, zły i krytyczny`

Projekt UE Facebook Youtube Instagram