Fotorelacja z Koncertu kolęd i pastorałek" 2019 r.

Fotorelacja z Koncertu kolęd i pastorałek” 2019 r.

W niedzielę 13 stycznia 2019 r. w Tucholskim Ośrodku Kultury odbył się jak rokrocznie Koncert kolęd i pastorałek. Na scenie zaprezentowali się: Schola „Margaretki” z Parafii pw. Bożego Ciała; Schola „Jakubowe Nutki” z Parafii pw. Św. Jakuba Apostoła; Emilia Urban z TOK; Oktawian Jączyński ze Społecznego Ogniska Muzycznego przy TOK z nauczycielem Januarym Porębskim; Chór seniorów „Radosna Jesień” z TOK; Amelia Szrajber z TOK; Schola „Aniołki” z Parafii pw. Opatrzności Bożej; Julia Karkoszka i Amelia Kowalska z WDK Raciąż; Nikodem Wolanowski  uczeń Społecznego Ogniska Muzycznego; Zespół wokalny „Wiolinki”; Lena Hammerling ze Spolecznego Ogniska Muzycznego z nauczycielem Januarym Porębskim; Kornelia Gumińska; Chór „Camerata”.
Podczas koncertu odbyła się również licytacja dwóch biletów na Kabaret „Jurki”, który wystąpi w TOK 10 lutego 2019 r. o godz. 18:00 – bilety wylicytowano za kwotę 220zł, która została przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
W trakcie wydarzenia zostały również sprzedane w całości losy (250 sztuk), z których dochód został przekazany na rzecz zakupienia pompy insulinowej dla 2,5-letniego Michałka z Tucholi. Akcję przygotował zespół „Caritas” działający przy Parafii pw. Bożego Ciała.

Galeria:Koncert kolęd i pastorałek

Projekt UE Facebook Youtube Instagram