Dzień Seniora

Dzień Seniora
W czwartek 15 października 2015r. Seniorzy z Klubu Seniora Jesień obchodzili swój dzień.

W sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury zgromadziło się 140 seniorów. Byli członkowie tucholskiego klubu ale uroczystość swą obecnością uświetnili także seniorzy z okolicznych zaprzyjaźnionych klubów.

Część oficjalna rozpoczęła się odśpiewaniem tradycyjnego hymnu Seniorów pt. ?Kochajmy się?. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Michał Mróz – starosta tucholski oraz Halina Janowska – Giłka – radna powiatu, dyrektor PW Łuczniczka oraz Kawaler Orderu Uśmiechu. Przewodnicząca Teresa Dankowska przedstawiła sprawozdanie z działalności wspominając najważniejsze tegoroczne wydarzenia, które odbyły się w klubie. Po wysłuchaniu sprawozdania przyszedł czas na podziękowania i życzenia. Kwiatami uhonorowana została Hanna Krueger – opiekunka klubu z ramienia TOK. Następnie Piotr Mówiński – dyrektor Tucholskiego Ośrodka Kultury wręczył podziękowania dla najbardziej zasłużonych i aktywnych członków, oraz tych którzy w klubie mają najdłuższy staż członkowski. Na ręce przewodniczącej życzenia złożyły też delegacje z innych klubów z regionu.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna. Na scenie zaprezentował się Chór Radosna Jesień oraz zespół wokalny Wiolinki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tucholi.

Dzięki dotacji przyznanej przez Gminę Tuchola w ramach otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych oraz środków własnych i życzliwości sponsorów można było zorganizować Dzień Seniora w tym roku.

Galeria:Dzień Seniora

Projekt UE Facebook Youtube Instagram