Czarodziejski kramik św. Mikołaja

Czarodziejski kramik św. Mikołaja
Tucholski Ośrodek Kultury oraz dzieci i rodzice z Przedszkola nr 2 w Tucholi zapraszają 6 grudnia o godzinie 17.00 na imprezę `Czarodziejski kramik św. Mikołaja`. W tym roku impreza będzie odbywać się w salach Tucholskiego Ośrodka Kultury pod hasłem - pomoc dla Oliwiera. Ciesząc się świątecznym nastrojem chcemy wesprzeć małego Oliwierka, który mając zaledwie 20 miesięcy zmaga się z chorobą nowotworową oka.

W programie:
– przedstawienie teatralne `Zaczarowanym pociągiem w świat bajki` w wykonaniu rodziców i dzieci z Przedszkola nr 2 w Tucholi
– przedstawienie teatralne `Dziecięce marzenia` w wykonaniu Teatru Nic Wspólnego – rodziców Przedszkola nr 1 w Tucholi
– kolędy i przeboje gwiazdkowe w wykonaniu tucholskich artystów
– mikołajowe zabawy, konkursy i kiermasze
– zajęcia manualne na świątecznych kramikach
– degustacje tradycyjnych wigilijnych potraw
– konkurs strojenia choinki

UWAGA!
Zapraszamy 10-osobowe delegacje ze szkół i przedszkoli do udziału w konkursie. Należy przynieść ze sobą własne ozdoby. Liczyć się będzie własna inwencja i pomysł. Ozdobione choinki będą oceniane i nagrodzone słodkościami. Dodatkowo będą prezentem dla szkół i przedszkoli z których zgłoszą się uczestnicy. Serdecznie zapraszamy do konkursu i prosimy o telefoniczne zgłaszanie udziału pod nr tel. 523343388.


POMÓŻMY OLIWIERKOWI WYGRAĆ Z RAKIEM!

Wszyscy którzy pragną pomóc Oliwierowi w walce z jego chorobą (nowotworem złośliwym oka) proszeni są o wpłaty na subkonto Oliwierka w Fundacji `Zdążyć z Pomocą`. Fundacja nie pobiera żadnych opłat, każda wpłata będzie w całości przeznaczona na pomoc Oliwierowi.

BPH S.A. Oddział w Warszawie 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 koniecznie z dopiskiem: 22037 Napiontek Oliwier – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Istnieje także możliwość przekazania 1% swojego podatku.

Nr KRS 0000037904 z dopiskiem Oliwier Napiontek.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram