Chcesz nagrać swoją muzykę? Zgłoś się do TOKu!

Chcesz nagrać swoją muzykę? Zgłoś się do TOKu!

Tworzysz piosenki, śpiewasz, grasz, rapujesz? Chciałbyś/chciałabyś nagrać swoją muzykę, stworzyć artystyczne portfolio? Zgłoś się do Tucholskiego Ośrodka Kultury, a my zarejestrujemy Twoją próbę – za darmo!

Naszą propozycję kierujemy do osób z Tucholi i okolic. W nagraniu mogą wziąć udział zarówno soliści, jak i zespoły, których skład nie przekracza 8 osób. Nagranie odbywa się w formie próby w sali widowiskowej TOK, a całość materiału rejestrowana jest w sposób półprofesjonalny. Pakiet gotowych filmów wraz z muzyką i zdjęciami prześlemy na wskazany adres mailowy, a wybrane piosenki zaprezentujemy na swojej stronie. (Próby odbywają się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.)

Zgłoszenia z opisem solisty/grupy i numerem telefonu należy przesyłać mailem na adres: kulturawtoku@gmail.com .* Po otrzymaniu wiadomości nasz akustyk skontaktuje się z Wami i ustali wszystkie szczegóły. Za próbę, nagranie i udostępniony materiał nic nie płacisz! O zakończeniu przyjmowania zgłoszeń poinformujemy na naszej stronie www i Facebooku.

Z takiej możliwości skorzystała grupa raperów „Lucky7” z Tucholi. Poniżej znajdziecie nagranie ich kawałka pt. „Stan Lee” (wersja ocenzurowana) – był to ich debiut sceniczny. Pierwszy koncert „Lucky7” odbędzie się w Tucholskim Ośrodku Kultury na początku 2021 r. Informacje o tym wydarzeniu pojawią się jeszcze na naszej stronie – bądźcie czujni… 🙂

Realizacja i montaż: Adam Korytowski.

*Mail jest równoznaczny ze zgodą na wykorzystanie podanych w nim danych na potrzeby kontaktu i realizacji nagrania.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram