Borowiacka Biesiada Kabaretowa

Borowiacka Biesiada Kabaretowa
Burmistrz Tucholi oraz Tucholski Ośrodek Kultury zapraszają na Borowiacką Biesiadę Kabaretową. Pierwsza edycja odbędzie się 28 lutego o godzinie 18.00 w Tucholskim Ośrodku Kultury. Kolejne dwie edycje odbędą się jeszcze wiosną tego roku.

Gwiazdą wieczoru będzie Jacek Ziobro. Poza występem tego kabareciarza na scenie zaprezentuje się monologista Andrzej Talkowski z programem `Magik bardzo dobry`, czyli sztukmistrz XXI wieku, ale czerpiący z najlepszych wzorców z przeszłości, posiadający kabaretowe spojrzenie na iluzję i komicznie traktujący sztuczki magiczne. Kolejnym punktem programu będzie Szymon Łątkowski – młody, świetnie zapowiadający się stand up man. Gospodarzem imprezy będzie Bartosz Brzeskot – były lider legendarnej Grupy Rafała Kmity. Swą nienachalną konferansjerką łączy nowe i młode podmioty z uznanymi gwiazdami satyrycznymi.

Na scenie zaprezentuje się także Kabaret Kowalsky. KOWALSKY jest od 8 lat na scenie kabaretowej. Swą przygodę z humorem rozpoczął w kabarecie ?7%?, który wyrósł na niwie Politechniki Koszalińskiej. Członkowie zespołu preferowali styl krótkich scenek typu black out oraz surrealistycznych piosenek. Wystąpili w II rundzie eliminacji przeglądu kabaretów PAKA w Poznaniu w 2006 roku.
KOWALSKY po rozpadzie zespołu wszedł na drogę solową i obecnie ma swój własnym jednoosobowy zespół. Jest postrzegany zarówno jako solista kabaretowy, jak i STAND UP MAN.
Jako Stand-up man wystąpił w III rundzie eliminacji do programu ?Zabij mnie śmiechem? (POLSAT) Sopot, Warszawa. Od wielu lat jest również konferansjerem i ma za sobą ponad 200 imprez różnego kalibru. Ma za sobą epizody w filmach fabularnych: 2005 ?Nie ma takiego numeru?, 2014 ?Antyterapia?.

Bilety:
15 zł – bilet na I edycję Borowiackiej Biesiady Kabaretowej w dniu 28.02.2014r.

Kolejne edycje 4.04.2014r. oraz 9.05.2014r.
25 zł bilet normalny

Przy zakupie jednorazowym biletów na 3 edycje Borowiackiej Biesiady Kabaretowej: 45 zł (15 zł na każdą edycję).

Patron medialny

Tygodnik Tucholski – www.tygodnik.pl
Gazeta Pomorska – www.pomorska.pl

Galeria:Borowiacka Biesiada Kabaretowa

Projekt UE Facebook Youtube Instagram