Aleksandra Zdanowska pokazała swoje fotografie

Aleksandra Zdanowska pokazała swoje fotografie
`Każda fotografia zatrzymuje czas. Ale żadna go nie posiada, chociaż jest dowodem jego istnienia` - te słowa w pełni odzwierciedlają to co pokazuje na swoich zdjęciach Aleksandra Zdanowska. Wystawę można od wczoraj oglądać w salach wystaw Tucholskiego Ośrodka Kultury.

Aleksandra Zdanowska to młoda pasjonatka fotografii. Jest tegoroczną maturzystką, która mimo fotograficznego wyczucia nie planuje wiązać swej przyszłości z tą dziedziną sztuki.

– Fotografia to moje hobby. Praca z aparatem w ręku daje mi coś w rodzaju relaksu, odpręża, rozwija moją wyobraźnię i kreatywność, przynosi satysfakcję – mówiła na wernisażu.

Do każdego projektu podchodzi indywidualnie. Fotografuje głównie ludzi.

– Chcę pokazać jak wyglądali w danym momencie swojego życia, chociaż na krótką sekundę zatrzymać ich czas i uwiecznić daną chwilę. Kolor włosów, makijaż, ubranie, nastrój, pierwsze zmarszczki… Ktoś kiedyś powiedział: `Czasu nie można posiąść. On płynie nieustannie w jednym tylko kierunku porywając swoim prądem wszystko co było i co jest`. Właśnie takie momenty i postawy chciałam pokazać przy okazji mojej wystawy – powiedziała Aleksandra Zdanowska.

Galeria:Aleksandra Zdanowska pokazała swoje fotografie

Projekt UE Facebook Youtube Instagram