Seanse: "Corgi, psiak Królowej", "Całe szczęście", "Kobiety mafii 2"

Seanse: „Corgi, psiak Królowej”, „Całe szczęście”, „Kobiety mafii 2”

12 marca 2019 r. w sali widowiskowej TOK odbędą się następujące seanse filmowe:
16:00 – Corgi, psiak Królowej
18:00 – Całe szczęście
20:00 – Kobiety mafii 2

Bilety w cenach: 16 zł – ulgowy; 18 zł – normalny; 14 zł/os. – grupowy (od 20 osób, grupy szkolne, zakłady pracy).

Bilety już dostępne w sprzedaży internetowej zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety (KLIK) oraz w siedzibie TOK (od pon. do pt. w godz. 09:00-15:00).

Instrukcja kupowania biletów na stronie zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl pod linkiem (na końcu strony): https://www.toktuchola.pl/kino (KLIK)

Opisy filmów:

Corgi, psiak Królowej
Reż. Ben Stassen, Vincent Kesteloot
Prod. Polska 2019, 92 min
Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgnowana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez gromadę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo warczeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

Kobiety mafii 2
Reż. Patryk Vega
Wyk. Angie Cepeda, Agnieszka Dygant, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska, Katarzyna Warnke, Piotr Adamczyk
Prod. Polska 2019, 138 min
Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke).

Całe szczęście
Reż. Tomasz Konecki
Wyk.: Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Maksymilian Balcerowski, Marieta Żukowska, Joanna Liszowska
Prod. Polska 2019
W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

Projekt UE Facebook Youtube Instagram