Zespół Cochise zagrał w Tucholi

Zespół Cochise zagrał w Tucholi
13 marca w piątek Tucholski Ośrodek Kultury rozbrzmiał rockowymi dźwiękami. Na scenie zaprezentował się zespół Cochise z Białegostoku w składzie: Paweł Małaszyński, Wojciech Napora, Radosław Jasiński i Cezary Mielko. Jako support zagrał młody, perspektywiczny gitarzysta - January Porębski.

Przed koncertem odbyło się specjalne spotkanie fanów z zespołem. Można było zadać pytania i porozmawiać o muzyce i nie tylko. Paweł Małaszyński opowiedział o początkach zespołu, o tym jak o mały włos nie rozpadli się gdy zdobył popularność na ekranie oraz o tym jak ważna jest muzyka w ich życiu.

Takiej muzyki dawno tu nie słyszeliśmy – mówili fani po koncercie robiąc sobie zdjęcia i zbierając autografy od zespołu. Cochise na scenie dali z siebie wszystko. Zagrali utwory z płyt `Still Alive`, `Back to beginning` oraz `118`, a także zaprezentowali dwa kawałki z nadchodzącego albumu `The sun also rises for unicorns`. Widać było profesjonalizm i zaangażowanie, bo granie to ich pasja i ich świat w ucieczce od codzienności.

Galeria: Zespół Cochise zagrał w Tucholi

Projekt UE Facebook Youtube Instagram