"Z życia wzięte" - premiera Kabaretu Sanatorium

„Z życia wzięte” – premiera Kabaretu Sanatorium

5 marca br. o godz. 18.00 w TOK odbędzie się kolejna premiera Kabaretu „Sanatorium” UTW z Tucholi  działającego przy Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

Tym razem aktorzy zaprezentują program pt „Z życia wzięte” i jak sama nazwa wskazuje będzie to program zainspirowany naszą codziennością, okraszony oczywiście dość przyzwoitą nutą humoru. Dużo wysiłku twórcy poświęcili na wzmocnieniu relacji na linii widz-aktor. Będzie miało to swoje odzwierciedlenie już na początku programu w formie krótkiego instruktażu dla publiczności. która z pewnością bez problemu poradzi sobie z postawionym zadaniem. W trosce o zachowanie jak największego autentyzmu, twórcy programu oparli się częściowo na autentycznych zapiskach i przekazach aby pokazać dobitnie jak często nasza rzeczywistość nie odbiega od czegoś co zwykliśmy nazywać – fikcją. Oprócz wspomnianych wcześniej „autentyków” nie zabraknie również innych skeczów, takich jak chociażby poradnika matrymonialnego, parodii programu „Randka w ciemno” czy – to nowość – reklam oczywiście potraktowanych „z przymrużeniem oka”. Muzycznie zaprezentujemy m.in. kilka znanych utworów wraz z układem choreograficznym. Na zakończenie rozwiążemy zagadkę „historii stworzenia” z pointą , która z pewnością nie jednego z nas zaskoczy.

 

Przed publicznością zaprezentują się: Wiesława Alichniewicz, Teresa Chabowska, Krystyna Felska Grażyna Gabrych, Mirosława Kęsik, Arleta Nowak, Małgorzata Pstrąg, Edmund Gabrych , Remigiusz Gwizdała, Wiktor Metkowski i po raz pierwszy przed publicznością – Władysław Kęsik.

 

Reżyserem przedstawienia jest Maciej Korda, stronę muzyczną i dźwiękową zrealizuje Jarosław Iwicki. Serdecznie zapraszamy w czwartek 5 marca, na godz. 18.00 do Tucholskiego Ośrodka Kultury.

 

Do zobaczenia !!!

 

Projekt UE Facebook Youtube Instagram