Wystrzałowa Niedziela w Plaskoszu

Wystrzałowa Niedziela w Plaskoszu

Już w ten weekend 19 lipca 2020 r. w ramach 61. Dni Borów Tucholskich odbędzie się „Wystrzałowa Niedziela w Plaskoszu”! Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tucholi i okolic – dorosłych i dzieci – do wspólnego spędzenia czasu na festynie na strzelnicy w Plaskoszu. Na gości czeka moc atrakcji: punkt gastronomiczny ZAZ; pokaz pojazdów zabytkowych; punkt gastronomiczny Koła Gospodyń Wiejskich; symulator dachowania; tory przeszkód z alko- i narko-goglami; dmuchane zamki; stoisko z watą cukrową; stoisko promocyjne Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu (demonstracja broni, malowanie twarzy dzieciom); stoiska edukacyjne Nadleśnictw Tuchola, Woziwoda, Trzebciny i Dąbrowa.
Harmonogram:
10:00 – uroczyste rozpoczęcie „Wystrzałowej Niedzieli” w siedzibie Centrum Szkolenia Strzeleckiego Lasów Państwowych w Plaskoszu
10:30 – oprowadzanie po CSS LP
11:00 – uruchomienie osi do strzelania rekreacyjnego (płatne)
12:00 – turniej na trenażerze strzeleckim
14:00 – turniej crossfitowy dla kobiet i mężczyzn
16:00 – uroczysta dekoracja zwycięzców
18:00 – zakończenie imprezy
Organizatorami wydarzenia są: Burmistrz Tucholi, Centrum Szkolenia Strzeleckiego Lasów Państwowych w Plaskoszu, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu, Tucholski Ośrodek Kultury.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram