Wystawa rzeźby i malarstwa Marleny Pawlak - już wkrótce!

Wystawa rzeźby i malarstwa Marleny Pawlak – już wkrótce!

Od 10 do 31 sierpnia 2020 roku w sali wystaw Tucholskiego Ośrodka Kultury (pon.-pt. w godz. 08:00-16:00) będzie można oglądać wystawę rzeźby i malarstwa autorstwa Marleny Pawlak. Uwaga – w sali mogą przebywać jednorazowo 4 osoby z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego (maseczka ochronna, dezynfekcja rąk i odstęp).

Otwarcie wystawy będzie miało miejsce 7 sierpnia 2020 r. – ze względów sanitarnych odbędzie się z określoną liczbą osób i za okazaniem zaproszenia.

O artystce:
Marlena Pawlak – urodzona w Chojnicach. Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, instytutu zabytkoznawstwa i konserwatorstwa. W latach 2005-2006 odbyła roczne stypendium w Krajowym Urzędzie Konserwacji Zabytków w Schwerinie (Niemcy). Od 2009 r. pełni funkcję Miejskiego Konserwatora Zabytków Chojnic, pracę łączy z rozwijaniem własnej twórczości malarskiej i rzeźby. Bierze czynny udział w akcjach plastycznych promujących malarstwo wśród dzieci i młodzieży. Malarstwa uczyła się w Chojnicach u Elżbiety Połom i Danuty Wolińskiej. Jej pasją jest malarstwo, rzeźba, którą tworzy i rozwija w pracowni Chojnickim Centrum Kultury, a ostatnio również fotografia analogowa.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram