2. maja 2026 r. Stadion Leśny w Raciążu zamienił się w miejsce pełne muzyki, tańca i rodzinnej atmosfery. Na uczestników czekało wiele atrakcji, zarówno tych dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Cały dzień upłynął w radosnym i wiosennym klimacie.
W programie znalazły się występy zespołów wokalnych i tanecznych działających przy WDK w Raciążu, symulator dachowania, bubble soccer, elektryczne samochodziki, kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy, tatuaże, wata cukrowa, konkursy, kino 7D, dmuchańce oraz stoiska gastronomiczne. Wieczór zakończyła zabawa taneczna z DJ-em, która przyciągnęła wielu uczestników.
To był dzień pełen uśmiechu, wspólnej zabawy i pozytywnej energii!
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.
07.05.2026
WDK Raciąż: Relacja z raciąskiej Majówki





























































































