Sylwestrowa Noc Operetkowa w TOK

Sylwestrowa Noc Operetkowa w TOK

Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert pt. „Sylwestrowa Noc Operetkowa”, który odbędzie się 31 grudnia 2018 r.  o godz. 20:00 w sali widowiskowej.
Bilety: 80 zł od osoby – przedsprzedaż od 14 listopada 2018 r. w sekretariacie TOK (do 31.12.2018 r. w godz. 10:00-11:00) lub przez stronę internetową (KLIK)

Justyna Gęsicka – mezzosopran
Krzysztof Zimny – tenor

Artystom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny w składzie: fortepian, skrzypce, klarnet, kontrabas.

Sylwestrowa noc Operetkowa to wieczór cudownej muzyki, pełnej słynnych przebojów operetkowych, mistrzów tego gatunku – Lehara, Kalmana i Straussa.
Nie zabraknie muzycznych niespodzianek i dobrego humoru. Podczas tego wyjątkowego wieczoru zabrzmią także niezastąpione piosenki lat 70 i 80.
Szampańską zabawę przy melodyjnych, ujmujących za serca ariach i duetach operetkowych zapewnią znakomici operowi soliści, śpiewacy na co dzień związani z Operą Nova w Bydgoszczy – Justyna Gęsicka i Krzysztof Zimny oraz wybitni muzycy scen bydgoskich. Koncert słowem i dobrym humorem wzbogaci Beata Bobińska.
W ten niezwykły wieczór spędzony w Tucholskim Ośrodku Kultury elegancko i w doskonałej atmosferze powitamy Nowy Rok 2019.

Projekt UE Facebook Youtube Instagram