Sylwestrowa Gala Teatru Broadway w TOK

Sylwestrowa Gala Teatru Broadway w TOK
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na Sylwestrową Galę Teatru Broadway, która odbędzie się 31 grudnia 2016r. o godz. 19.00. Bilety w cenie 80zł od osoby można kupować w TOK - miejsca numerowane. W przerwie Sylwestrowej Gali przewidziana jest tradycyjna lampka szampana.

Reżyseria, inscenizacja, choreografia, kostiumy – Małgorzata Obłój.

Taniec, śpiew, porywająca muzyka, entuzjazm, 250 barwnych kostiumów, pióra, fraki, suknie. To wszystko co w musicalu najlepsze zobaczą Państwo w barwnym widowisku o charakterze musicalowo – rewiowym w wykonaniu Teatru Broadway.

W repertuarze widowiska usłyszeć będzie można największe hity musicalowe i przeboje filmowe klasyki światowej od lat 20- tych, 40 tych, 60 tych i 80-tych.
Fragmenty z musicali Cabaret, Moulin Rouge, Chicago, Hair, Grease.
West Side Story oraz znane songi filmowe wykonywane niegdyś przez Franka Sinatrę, Lizę Minelli, Jamesa Browna takie jak My Way, czy słynna Deszczowa Piosenka, którą rozsławił Gene Kelly. Nie zabraknie również ponadczasowych współczesnych soulowych utworów takich jak Fever czy Feeling Good i wielu innych znanych, lubianych przebojów muzyki popularnej.
To spektakl, który dzięki zróżnicowanemu repertuarowi dostarcza doskonałej rozrywki wszystkim widzom.

Teatr Broadway – Prywatny Teatr Muzyczny Małgorzaty Obłój od piętnastu lat odnosi sukcesy na scenach w kraju i za granicą. Jest to jedyny, unikatowy teatr rozrywki na Pomorzu Zachodnim.
Zespół młodych artystów zaprezentuje wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych. Bogaty repertuar spektaklu zawiera wiele wątków romantycznych i komediowych. Życzymy miłego wieczoru w roztańczonej atmosferze.

Galeria: Sylwestrowa Gala Teatru Broadway w TOK

Projekt UE Facebook Youtube Instagram