Spektakl "Komu piosenkę"

Spektakl „Komu piosenkę”

W sobotę 22 lutego 2025 r. o godz. 17:00 w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się spektakl muzyczny pt. „Komu piosenkę” w wykonaniu aktorów Projektu 41 z Chojnickiego Centrum Kultury.
Bilet w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie TOK i na biletyna.pl

Spektakl okraszony autorskimi piosenkami z repertuaru Kabaretu Starszych Panów wykonają aktorzy-amatorzy Projektu 41, którzy z powodzeniem prezentowali już m.in. koncert poświęcony Marianowi Hemarowi, czy spektakl „Czego Dusza Zapragnie”. Projekt 41 jest teatrem, który działa w Chojnickim Centrum Kultury, a charakteryzuje się odważnymi i nietypowymi realizacjami scenicznymi znanych w kulturze dzieł. Tym razem będzie podobnie! Artyści przeniosą widzów tej zimy w klimat… nieco cieplejszy (!), nie tracąc charakterystycznego dla Kabaretu Starszych Panów humoru.

Obsada: Beata Czapiewska, Martyna Wacławska, Daria Kwiatkowska, Jagoda Rzepecka, Sylwia Mikołajczyk, Piotr Rutkowski, Piotr Czapiewski, Dawid Wincencjusz, Grzegorz Szlanga
Gościnnie: Weronika Kowalska

Reżyseria: Grzegorz Szlanga
Kostiumy: Daria Kwiatkowska
Aranżacje i muzyka: Andrzej Zieliński
Zdjęcia: Aleksander Fudali
Video: Aneta Czapiewska

Projekt UE Facebook Youtube Instagram