Rozstrzygnięcie konkursu Urban Sketching

Rozstrzygnięcie konkursu Urban Sketching

Konkurs Urban Sketching rozstrzygnięty!
Dziękujemy za wszystkie zgłoszone prace! A dotarło ich do nas bardzo dużo! 41 uczestników stworzyło 78 wspaniałych szkiców tucholskiej architektury. Rozpiętość wieku uczestników zabawy: od lat 6 do 80.
Prace w różnych formatach, stylach i technikach oceniało dziś jury w składzie: Hanna Krueger, Aleksandra Lewandowska i Adam Korytowski. Po długich obradach, jury, za zgodą pana dyrektora TOK, zwiększyło pulę nagród z 3 do 6. Podwójne wejściówki na jedną, dowolnie wybraną imprezę organizowaną przez TOK otrzymają: Małgorzata Obuchowska za zestaw prac z tucholskimi kamienicami, Aleksandra Malińska za pracę Muzeum Borów Tucholskich, Jaśmina Gackowska za zestaw trzech kolorowych prac tucholskiej architektury, Amelia Domisch za zestaw trzech szkiców tucholskiego rynku, Klaudia Kosz za zestaw dwóch grafik: Ratusz, Szkoła Podstawowa nr 1 i rysunek uliczki oraz Olga Żebrowska za kolorową pracę z fragmentem kamieniczek na rynku.
Wejściówki są do odebrania w sekretariacie TOK. W przypadku osoby niepełnoletniej nagrodę musi odebrać rodzic lub opiekun prawny. Można je wykorzystać do końca 2023r.  Wszystkie konkursowe prace także można odebrać w TOK.
Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie i zapraszamy na kolejne nasze zabawy!

Galeria:

Projekt UE Facebook Youtube Instagram