Otwarcie wystawy haftu diamentowego

Otwarcie wystawy haftu diamentowego

W poniedziałek 13 maja odbyło się otwarcie wystawy Haftu Diamentowego autorstwa uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Tucholi. Prace wykonane są metodą haftu diamentowego, każdy przyklejony diamencik jest odzwierciedleniem cierpliwości determinacji i pasji w tworzeniu uczestników WTZ. Wystawa będzie czynna do 31 maja br.

„Nasz projekt jest dedykowany wszystkim, starszym i młodszym. Znakomicie się nadaje na wspólny spacer babci i dziadka z wnukami, rodziców z dziećmi i nie tylko. Chcemy pokazać, że niepełnosprawność intelektualna nie wyklucza możliwości rozwoju pasji i hobby.
Prace wykonane są metodą haftu diamentowego. Każdy przyklejony diamencik jest odzwierciedleniem naszej cierpliwości, determinacji i pasji w tworzeniu. Chcemy Wam pokazać, że wytrwałość w dążeniu do celu jest bardzo ważna. Nadaje sens każdemu naszemu działaniu, pomaga spełniać marzenia oraz daje dużą satysfakcję i poczucie własnej wartości. Jesteśmy dumni ze swojej pracy i chcemy nią podzielić się z Wami.
Mamy nadzieję, że ta wystawa nie tylko dostarczy Państwu wielu wrażeń, ale także rozbudzi wyobraźnię i zachęci do tworzenia.
Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej

Projekt UE Facebook Youtube Instagram