Konkurs gwiazdkowy dla dzieci!

Konkurs gwiazdkowy dla dzieci!

Mamy dobrą wiadomość dla Uczniów i Przedszkolaków z Tucholi! Ogłaszamy Konkurs gwiazdkowy dla dzieci w ramach „Czarodziejskiego Kramiku Świętego Mikołaja”!

Konkurs adresowany jest do uczniów z tucholskich przedszkoli i szkół podstawowych. Jego celem jest: rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację zadanego tematu; uwrażliwienie dzieci na piękno, tradycję i magię Świąt Bożego Narodzenia; stworzenie możliwości wymiany doświadczeń artystycznych dzieciom.

Prace oceniane będą w trzech grupach wiekowych. Każda z grup ma określone zadanie do wykonania:
a) I grupa – dzieci z przedszkoli w wieku od 5 lat oraz uczniowie szkół podstawowych z kl. 0-IV; Zadanie: wykonanie pracy plastycznej pt. „Św. Mikołaj w saniach”; Technika: kredki, farby oraz artykuły papiernicze i dekoracyjne; Format: A3.
b) II grupa – uczniowie szkół podstawowych z kl. V-VI; Zadanie: wykonanie kalendarza adwentowego w formacie A4 lub A3 w technice przestrzennej; Praca może być wykonana z różnych materiałów według uznania.
c) III grupa – uczniowie szkół podstawowych z kl. VII-VIII; Zadanie: napisanie wiersza pt. „Magia Świąt Bożego Narodzenia”; Wiersz powinien zawierać minimum 10 wersów.

Sposób zgłaszania prac:
Zdjęcie podpisanej pracy plastycznej (imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła) lub plik w formacie PDF z podpisanym wierszem (imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła) należy wysłać na adres e-mail: impresariat@toktuchola.pl
Do wiadomości mailowej musi także zostać załączony skan/zdjęcie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia, która znajduje się na końcu Regulaminu.
Maile z kompletem ww. plików należy przesyłać do 20 listopada 2020 r.
Uwaga – dzieci, których maile zgłoszeniowe nie będą zawierały kompletu wymaganych plików i dokumentów, nie zostaną dopuszczone do udziału w konkursie.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 6 grudnia 2020 r. podczas transmisji wydarzenia online pn. „Czarodziejski Kramik Św. Mikołaja”. Transmisja rozpocznie się o godz. 17:00 na kanale YouTube Tucholskiego Ośrodka Kultury, na stornie www.toktuchola.pl oraz na Facebook’u Tucholskiego Ośrodka Kultury.

Laureaci Konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które będą do odbioru w siedzibie Tucholskiego Ośrodka Kultury w dniach 8 i 9 grudnia br. w godz. 9:00-15:00. Odbiór nagród odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego związanego z pandemią COVID-19.

Do pobrania:

REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIA Konkursu gwiazdkowego dla dzieci w ramach Czarodziejskiego Kramiku Świętego Mikołaja 2020 (PDF) – KLIK

REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIA Konkursu gwiazdkowego dla dzieci w ramach Czarodziejskiego Kramiku Świętego Mikołaja 2020 (DOC) – KLIK

 

Projekt UE Facebook Youtube Instagram