Koncert walentynkowy "Zwierzak śpiewa Stinga"

Koncert walentynkowy „Zwierzak śpiewa Stinga”

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert walentynkowy  „Zwierzak śpiewa Stinga”, który odbędzie się 17 lutego 2023 r. o godzinie 18:00 w sali widowiskowej TOK. Bilety w cenie 45 zł do nabycia w sekretariacie TOK oraz na stronie internetowej biletyna.pl (KLIK)

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Na to chyba wszyscy czekaliśmy. Mieszkający od 2002 roku w Toruniu Rafał „Zwierzak” Zieliński, postanowił w końcu przekuć swoją wielką miłość do twórczości genialnego Stinga i zrealizować regularny koncert w całości złożony z piosenek wielkiego Anglika.

Nie będzie to jedynie prosty występ podczas którego posłuchamy coverów. Zwierzak bowiem wraz ze swoim zespołem przygotował nowe, oryginalne aranżacje utworów, które choć cały czas wierne muzyce współtwórcy The Police, zaskakują świeżością patrzenia na dokonania twórcy It’s probably me.

Zabrzmią największe utwory mistrza, pośród których nie zabraknie Fragile, Englishman In New York, Shape Of My Heart, Fields Of Gold, czy Every Breath You Take. Tradycyjnie nie obędzie się bez niespodzianek. Jakich? O tym przekonacie się już w lutym.

Zespół w składzie:

Rafał „Zwierzak” Zieliński – śpiew, gitary

Nikodem Wróbel – gitara

Michał Rybka – gitara basowa, moog, instrument klawiszowe

Waldemar Franczyk – perkusja

Projekt UE Facebook Youtube Instagram