Sukcesy w Sztukarni

Sukcesy w Sztukarni

Przez ostatnie tygodnie napływały do nas bardzo pozytywne informacje. Liczne nagrody i wyróżnienia to efekty prac podczas zajęć plastycznych Sztukarnia.

W XXX Wojewódzkim Konkursie Malarskin „GDybym był malarzem” mieliśmy 4 laureatów – Annę Baturo, Lenę Siniło, Maję Siniło i Kamila Opoczyńskiego. Konkurs organizował Gminny Ośrodek Kultury w Raciążku.

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zatrzymaj lato misiową łapką” II miejsce zajęły Sara Kościelniak i Maja Kościelniak, III miejsce zajęli Nadia Góral i Mikołaj Góral, a wyróżnienia powędrowały do Antoniny Gac, Natalii Cieślik i Jędrzeja Piotrowskiego oraz Leny Pankau i Oskara Wysińskiego. Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy.

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczny Sopot” III miejsca zajęły Róża Figiel oraz Dominika Baturo, a wyróżniona została Agata Wilkowska. Konkurs organizował Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie.

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kwiaty” nagrodę otrzymał Aleksander Zankowski, a kwalifikacje do wystawy otrzymała Agata Palkowska.

W Regionalnym Konkursie Plastycznym „Ptaki, które żyją w Polsce” nagrody otrzymały Liliana Rydelek, Wiktoria Opoczyńska, Malwina Knopek, Maja Kościelniak oraz Nela Mindak.

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Lubią Polskę, bo…” w plebiscycie publiczności wygrała Nadia Hryniewska.

 

Projekt UE Facebook Youtube Instagram