Kino: "Tajni i Fajni", "Mayday", "Psy 3. W imię zasad"

Kino: „Tajni i Fajni”, „Mayday”, „Psy 3. W imię zasad”

W czwartek 30 stycznia 2020 r. w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury odbędą się następujące seanse filmowe:

16:00 – Tajni i fajni

18:00 – Mayday

20:10 – Psy 3. W imię zasad

Bilety w cenach: 16 zł – ulgowy; 18 zł – normalny; 14 zł/os. – grupowy (od 20 osób, grupy szkolne, zakłady pracy).
Bilety do kina dostępne są w sekretariacie TOK od 15.01.2020 od godz. 12:00 lub na stronie internetowej 
zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety (KLIK)

Opisy:

Tajni i fajni
Reż. Nick Bruno, Troy Quane
Prod. USA 2019, 102 min

„Tajni i fajni” to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling i naukowiec Walter Beckett są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie…

 

Mayday
Reż. Sam Akin
Wyk. Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Andrzej Grabowski
Prod. Polska 2019, 110 min

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

 

Psy 3. W imię zasad
Reż. Władysław Pasikowski
Wyk: Bogusław Linda, Marcin Dorociński, Cezary Pazura, Jan Frycz, Sebastian Fabijański
Prod. Polska 2020, 120 min

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Facebook Youtube Instagram