Galeria BT

Rękodzieło, pamiątki, sztuka

Na ulicy Szkolnej 2a w Tucholi, można nabyć wyjątkowe przedmioty wykonywane przez artystów ludowych, rękodzielników z regionu.

GALERIA BT to nie jest typowy sklep, to miejsce w którym spotykają się style, w którym artyści z regionu, lub zaprzyjaźnieni z regionem, mogą zaprezentować swoje wyroby. Jedyne takie miejsce w Borach Tucholskich, które wspiera dobrą twórczość artystyczną.

Ciekawych rzeczy na temat atrakcji w regionie, informacji o kulturze, etnografii, czy historii, można dowiedzieć się z książek jakie mamy w asortymencie.

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku

10:00 – 16:00

Telefon: 515 984 877

e-mail: galeriabt@toktuchola.pl

NOWOŚĆ w Galerii BT
W sprzedaży FJUT!!!!!

Fjut (cyrop) – syrop wyciskany z buraków cukrowych i gotowany aż do zgęstnienia. To ciemno-brązowy, gęsty syrop o karmelowym posmaku. Zawiera całe bogactwo witamin i soli mineralnych. Działa wzmacniająco, witaminująco i odtruwająco na cały organizm. Szczególnie wskazany na wiosnę w okresie tzw. przednówku, dla osób mających kłopoty z anemią, będących w stanie przemęczenia, w zaburzeniach miesiączkowych, dla kobiet w ciąży i karmiących. Stosuje się go do słodzenia herbaty, mleka, domowych wypieków, a także do smarowania chleba, naleśników i wafli itp.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ZAKUPU!!

 

Projekt UE Facebook Youtube Instagram