FOTO-AKCJA - Lubię moje miasto - Wasze zdjęcia

FOTO-AKCJA – Lubię moje miasto – Wasze zdjęcia

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłane zdjęcia. Miło było popatrzeć na Tucholę Waszymi oczami. Pokazaliście jakie miejsca są dla Was ważne. Po raz kolejny otrzymaliśmy rodzinne zestawy zdjęć. Bardzo nas cieszy, na fotograficzne wyprawy chodzicie wspólnie.

Wszystkie nadesłane zdjęcia zamieściliśmy w galerii na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku, gdzie można pozytywnymi reakcjami wybierać tę fotografię, która podoba się najbardziej.

Link do głosowania na Facebooku: —> głosowanie

Głosowanie trwa do 17 grudnia 2021r. do godz. 12.00.

Wkrótce kolejny temat FOTO-AKCJI. Zapraszamy do zabawy!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Każdy z nas ma swoje ulubione miejsce. Może to być ławka w parku, własny dom, widok z okna… Robiąc zdjęcia warto zwracać uwagę by pokazać obiekt jak najbardziej korzystnie. Zdjęcie powinno być właściwie skadrowane, by nie zawierało zbędnych elementów ale nie może być zbyt ciasno przycięte. Często na odbiór fotografowanego miejsca wpływa moment, kiedy zdjęcie zostało zrobione. Może warto dane miejsce sfotografować wieczorem albo podczas wschodu lub zachodu słońca? Spróbujcie – Tuchola i okolice są bardzo dobrym miejscem do fotografowania i rozwijania swojego warsztatu.

 

Galeria: FOTO-AKCJA - Lubię moje miasto - Wasze zdjęcia

Projekt UE Facebook Youtube Instagram